Krovinių ekspedijavimas

Krovinių ekspedijavimas

 

Dalinių krovinių pervežimas ir ekspedijavimas – veikla, kuria UAB „Laimonas ir broliai“ užsiima nuo 2005 metų.  Vežame krovinius Lietuvoje nuosavu transportu ir teikiame kokybiškas ekspedijavimo paslaugas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Dėl paslaugos – krovinių ekspedijavimas – skambinti tel. +370-656-35770.

Mūsų įmonės privalumai – kroviniai Lietuvoje gabenami tiesiogiai, greitai ir be perkrovimų. Iki 90 procentų krovinių gabename be tarpininkų, tik su tiesioginiais vežėjais.

Krovinių ekspedijavimas – tai galimybė klientams, gauti tik jiems vieniems pritaikytas paslaugas, iš vienų rankų.

Mūsų ekspedijavimo privalumai:

  1. Individualus transporto ir maršruto pasirinkimas klientui, geriausiai atitinkantis poreikius.
  2. Krovinių pristatymo ir peradresavimo valdymas.
  3. Konsultacijos Intrastato ataskaitų pildymo ir pateikimo klausimais.
  4. Prekių klasifikavimas bei muitinės kodų nustatymas.
  5. Pakrovimo, iškrovimo, sandėliavimo išlaidų optimizavimas.

Mūsų įmonė nuolat atnaujina sunkvežimių parką, diegia naujas technologijas, darbuotojai tobulina darbo įgūdžius, ir tai mums padeda efektyviau skirstyti krovinius, sutrumpinti jų pristatymo laiką bei palengvinti apskaitą klientams. Išsikėlėme sau tikslą – iki 100 procentų krovinių gabenti nuosavu transportu, o ekspedijuojant dažniausiai samdome tik su nuosavais sunkvežimiais dirbančius vežėjus.

Mūsų siekis – ilgalaikis bendradarbiavimas ir maksimalus klientų poreikių tenkinimas.Dalinių krovinių pervežimas ir ekspedijavimas – veikla, kuria UAB „Laimonas ir broliai“ užsiima nuo 2005 metų.  Vežame krovinius Lietuvoje nuosavu transportu ir teikiame kokybiškas ekspedijavimo paslaugas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Dėl paslaugos – krovinių ekspedijavimas – skambinti tel. +370-656-35770.