Krovinių ekspedijavimas

UAB „Laimonas ir broliai“ nuo 2005 metų veža krovinius Lietuvoje nuosavu transportu ir teikia kokybiškas ekspedijavimo paslaugas Europos sąjungos šalyse. Dėl ekspedijavimo Lietuvoje ir ES šalyse skambinti tel. +370-652-33862.

Mūsų įmonės privalumai – kroviniai Lietuvoje gabenami tiesiogiai, greitai ir be perkrovimų. Iki 90 procentų krovinių gabename be tarpininkų, tik su tiesioginiais vežėjais.

Krovinių ekspedijavimas – tai galimybė klientams, gauti tik jiems vieniems pritaikytas paslaugas, iš vienų rankų. 1 Euro paletės iki 200 kilogramų svorio pervežimo kaina nuo 29 eurų +PVM. 1 Toninės paletės pervežimo kaina nuo 39 eurų +PVM.

Mūsų ekspedijavimo Europos Sąjungos šalyse privalumai:
1. Individualus transporto ir maršruto pasirinkimas klientui, geriausiai atitinkantis poreikius.
2. Krovinių pristatymo ir peradresavimo valdymas.
3. Krovinių pervežimo dokumentų ruošimas ir pateikimas .
4. Užsienio krovininių transporto priemonių palydėjimas.
5. Konsultacijos muitinės formalumų atlikimo klausimais.
6. Prekių klasifikavimas bei muitinės kodų nustatymas.
7. Pakrovimo, iškrovimo, sandėliavimo išlaidų optimizavimas.

Mūsų įmonė nuolat atnaujina sunkvežimių parką, diegia naujas technologijas, personalas tobulina darbo įgūdžius, ir tai mums padeda efektyviau skirstyti krovinius, sutrumpinti jų pristatymo laiką bei palengvinti apskaitą klientams. Išsikėlėme sau tikslą – iki 90 procentų krovinių gabenti nuosavu transportu, o ekspedijuojant samdome tik su nuosavais sunkvežimiais dirbančius vežėjus.

Mūsų siekis – ilgalaikis bendradarbiavimas ir maksimalus klientų poreikių tenkinimas.