Krovinių ekspedijavimas ES

UAB „Laimonas ir broliai“ nuo 2005 metų veža krovinius Lietuvoje nuosavu transportu ir teikia kokybiškas ekspedijavimo paslaugas Europos sąjungos šalyse. Dėl ekspedijavimo Lietuvoje ir ES šalyse skambinti tel. +370-699-63838.

Mūsų įmonės privalumai – kroviniai Lietuvoje gabenami tiesiogiai, greitai ir be perkrovimų. ES šalyse – iki 90 procenų krovinių gabename be tarpininkų, tik su tiesioginiais vežėjais.

Krovinių ekspedijavimas – tai galimybė klientams, gauti tik jiems vieniems pritaikytas paslaugas, iš vienų rankų. Visuomet stengiamės krovinius pervešti greičiau ir už mažesnę kainą. Tam panaudojamas ne tik mūsų bendrovės, bet ir kitų patikimų vežėjų transportas. Krovinį veža tinkamiausias krovininis automobilis, kuris greičiausiai būna tinkamoje vietoje.

Mūsų ekspedijavimo Europos Sąjungos šalyse privalumai:
1. Individualus transporto ir maršruto pasirinkimas klientui, geriausiai atitinkantis poreikius.
2. Krovinių pristatymo ir peradresavimo valdymas.
3. Dalinių krovinių greičiausias pristatymas Lietuvoje, Latvijoje.
4. Krovinių pervežimo dokumentų ruošimas ir pateikimas .
5. Užsienio krovininių transporto priemonių palydėjimas.
6. Konsultacijos muitinės formalumų atlikimo klausimais.
7. Prekių klasifikavimas bei muitinės kodų nustatymas.
8. Pakrovimo, iškrovimo, sandėliavimo išlaidų optimizavimas.

Mūsų įmonė nuolat atnaujina sunkvežimių parką, diegia naujas technologijas, personalas tobulina darbo įgūdžius, ir tai mums padeda efektyviau skirstyti krovinius, sutrumpinti jų pristatymo laiką bei palengvinti apskaitą klientams. Nuo 2017 metų išsikėlėme sau tikslą – iki 90 procentų krovinių gabenti nuosavu transpotu, o ekspedijuojant dirbti be tarpininkų – tik su nuosavą transportą turinčiais vežėjais.

Mūsų siekis – ilgalaikis bendradarbiavimas ir maksimalus klientų poreikių tenkinimas.