Paslaugos

Krovinių pervežimai Lietuvoje

Krovinių pervežimas kiekvieną darbo dieną: Kaunas- Vilnius- Kaunas;
Kiekvieną savaitę: Klaipėda- Kaunas.
Pristatymas per 24 valandas.
Nuo 1 iki 13 tonų.
Skambinti Tel.: 8-656-35770.

Plačiau

Intrastato Ataskaitų Teikimas

Intrastatas – duomenų apie prekybą su ES valstybėmis surinkimo sistema.
Intrastato ataskaitos yra teikiamos PVM mokėtojų Lietuvos Muitinei.
Skambinti Tel.: 8-656-35770.

Plačiau

Krovinių peradresavimo paslaugos

UAB Laimonas ir broliai perveža krovinius supakuotus ant palečių Lietuvoje .
Krovinio ilgis iki 8 metrų, svoris nuo 1 iki 13 tonų.
Skambinti Tel: 8-699-63838.

Plačiau

Krovinių ekspedijavimas ES

Papildoma paslauga šalia krovinių pervežimo – ekspedijavimas Lietuvoje, ES šalyse – tvarkingi sunkvežimiai, patikimi vairuotojai.
Ekspedijavimo Tel.: +370-699-63838.

Plačiau

Ar jums reikia kitokio transporto? Tel.8-699-63838. Laukiame užsakymų:

PAGRINDINĖS UAB „LAIMONAS IR BROLIAI“ VEIKLOS:

1. Krovinių pervežimas savo transportu Lietuvoje. Iki 90 procentų krovinių gabename tiesiogiai, be tarpininkų ir be perkrovimų. Kroviniai Gabenami vietiniai, tranzitiniai, daliniai kroviniai, pramoninės, maisto prekės ir žaliavos. Pervežimui priimame tik tvarkingai supakuotas, sukrautas ant padėklų prekes ir žaliavas, kurios pakraunamos ir iškraunamos mechanizuotu būdu. Mūsų darbuotojai rankinio krovimo, prekių pakavimo ar sandėliavimo paslaugų neteikia. Mūsų darbas – greitai, saugiai ir patikimai nugabenti krovinius į paskirties vietą.
2. Ekspedijavimo paslaugos. Kai mūsų bendrovės sunkvežimiais dėl užimtumo, didelių krovinio gabaritų ar maršruto nesuderinamumo negalime nuvežti krovinio, mes naudojamės keleto kitų patikimų vežėjų sunkvežimiais. Dažniausiai ekspedijuojame pervežant didelio tūrio arba didelės masės krovinius tolimais maršrutais.
3. Intrastato ataskaitų pildymas ir pateikimas Muitinės padaliniams. Intrastatą pildome nuo 2004 metų, esame sukaupę daug patirties.  Intrastato ataskaitų teikimas atliekamas elektroniniu būdu. Už papildomą mokestį galime užpildyti ir rankiniu būdu, jei neturite galimybių prisijungti per el. valdžios vartus. Surenkame duomenis, nustatome kodus, klasifikuojame prekes, pildome dokumentus ir juos pateikiame laiku ir tiksliai.

2020 metais Intrastatas teikiamas: Įvežimui nuo 250 tūkst. EUR.; Išvežimui nuo 150 tūkst. EUR. Esant poreikiui, taip pat konsultuojame klientus deklaravimo Muitinėje klausimais. Išsami informacija apie Intrastatą: https://intrastat.lrmuitine.lt/

PAPILDOMOS UAB „LAIMONAS IR BROLIAI“ VEIKLOS:

1. Krovinių peradresavimo paslauga. Kauno mieste esančiame biure perrašome važtaraščius, patikriname sertifikatus, prekių pavyzdžius perduodame klientams, esant poreikiui, palydime transporto priemones.  Paslauga teikiama tik Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.
2. Muitinės kodų nustatymas ir konsultavimas muitinio įforminimo klausimais nuolatiniams klientams atliekamas nemokamai. Visiems kitiems taikomas valandinis tarifas, 8 eurai/val.

Mūsų bendrovės sunkvežimiai Lietuvoje veža krovinius:

Kasdien maršrutu Kaunas–Vilnius–Kaunas;
Kiekvieną savaitę maršrutu Kaunas– Gargždai – Klaipėda–Raseiniai–Kaunas;