Paslaugos

Krovinių pervežimai Lietuvoje

Krovinių pervežimas kiekvieną darbo dieną: Kaunas- Vilnius- Kaunas;
Pristatymas per 24 valandas.
Nuo 1 iki 13 tonų.
Skambinti Tel.: 8-656-35770.

Plačiau

Intrastato Ataskaitų Teikimas

Intrastatas – duomenų apie prekybą su ES valstybėmis surinkimo sistema.
Intrastato ataskaitos yra teikiamos PVM mokėtojų Lietuvos Muitinei.
Skambinti Tel.: 8-656-35770.

Plačiau

Krovinių peradresavimo paslaugos

UAB Laimonas ir broliai perveža krovinius ant euro palečių Lietuvoje .
Krovinio ilgis iki 8 metrų, svoris nuo 1 iki 13 tonų.
Skambinti Tel: 8-656-35770.

Plačiau

Krovinių ekspedijavimas ES

Papildoma paslauga šalia krovinių pervežimo – dalinių krovinių ekspedijavimas Lietuvoje – tvarkingi sunkvežimiai, patikimi vairuotojai.
Ekspedijavimo Tel.: +370-656-35770.

Plačiau
Ar jums reikia kitokio transporto? Tel.8-699-63838. Laukiame užsakymų:

PAGRINDINĖS UAB „LAIMONAS IR BROLIAI“ VEIKLOS:

1. Krovinių pervežimas savo transportu Lietuvoje. Iki 90 procentų krovinių gabename tiesiogiai, be tarpininkų ir be perkrovimų. Kroviniai Gabenami vietiniai, tranzitiniai, daliniai kroviniai, pramoninės, maisto prekės ir žaliavos. Pervežimui priimame tik tvarkingai supakuotas, sukrautas ant padėklų prekes ir žaliavas, kurios pakraunamos ir iškraunamos mechanizuotu būdu. Mūsų darbuotojai rankinio krovimo, prekių pakavimo ar sandėliavimo paslaugų neteikia. Mūsų darbas – greitai, saugiai ir patikimai nugabenti krovinius į paskirties vietą.
2. Ekspedijavimo paslaugos. Kai mūsų bendrovės transportu dėl užimtumo, didelių krovinio gabaritų ar maršruto nesuderinamumo negalime nuvežti krovinio, mes naudojamės keleto kitų patikimų vežėjų sunkvežimiais. Dažniausiai ekspedijuojame pervežant dalinius krovinius tolimais maršrutais.
3. Intrastato ataskaitų pildymas ir pateikimas Muitinei. Intrastatą pildome nuo 2004 metų, esame sukaupę daug patirties, turime tapačių ir panašių prekių duomenų bazes.  Intrastato ataskaitų pildymas ir pateikimas atliekamas elektroniniu būdu. Už papildomą mokestį 50- 100 eurų +PVM galime užpildyti ir priregistruoti Jus Muitinės sistemoje, jei neturite galimybių prisijungti per el. valdžios vartus. Surenkame duomenis, nustatome kodus, klasifikuojame prekes, pildome dokumentus ir juos pateikiame laiku ir tiksliai.

Intrastato ribos 2023: Įvežimui nuo 500 tūkst. EUR.; Išvežimui nuo 300 tūkst. EUR. Esant poreikiui,  konsultuojame klientus deklaravimo Muitinėje klausimais. Išsami informacija apie Intrastatą: https://intrastat.lrmuitine.lt/

Dėl Intrastato ataskaitų teikimo prekiaujant su Šiaurės Airija nuo 2021 m.

Nuo 2021 m. sausio 1 d. statistinę informaciją apie prekybą prekėmis su Jungtinės Karalystės dalimi – Šiaurės Airija – privaloma teikti Intrastato statistinėje ataskaitoje Išvežimas UPS-01 ir (arba) Intrastato statistinėje ataskaitoje Įvežimas UPS-02

PAPILDOMOS UAB „LAIMONAS IR BROLIAI“ VEIKLOS:

1. Krovinių peradresavimo paslauga. Kauno mieste esančiame biure perrašome važtaraščius, patikriname sertifikatus, prekių pavyzdžius perduodame klientams.  Paslauga teikiama tik Lietuvos klientams.
2. Muitinės kodų nustatymas ir konsultavimas muitinio įforminimo klausimais nuolatiniams klientams atliekamas nemokamai. Kitiems asmenims konsultavimo valandinis tarifas, 10 eurai/val.