Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Laimonas ir Broliai“ turi ilgametę patirtį teikiant muitinės tarpininko, krovinių gabenimo Lietuvoje ir ekspedijavimo paslaugas. Šiuo metu pagrindinė veikla yra paletinių krovinių pervežimas savo transportu Lietuvoje  ir INTRASTATO ataskaitų pildymas ir pateikimas muitinei. Klientams pageidaujant, teikiame kitas krovinių pervežimo ir ekspedijavimo paslaugas.

• Atsiuskite užklausimą – kokios krovinių pervežimo paslaugos jums nepavyko gauti kitur, mes išspręsime jūsų problemą.

Mūsų privalumai – daugumą krovinių Lietuvoje gabename savo transportu tiesiogiai, be tarpininkų, be perkrovimų. Todėl kroviniai atvyksta greičiau, ženkliai sumažėja krovinių ar pakuočių pažeidimų.

Mūsų krovininių automobilių parką sudaro izoterminiai furgonai ir užuolaidiniai/tentiniai sunkvežimiai su hidrauliniais keltuvais ir hidrauliniais vežimėliais, kurie skirti padėklams pervežti kietu grindiniu.

Neužsiimame krovinių gabenimu geležinkeliais, laivais, lėktuvais; Neperkrauname ir nesandėliuojame, nevežame greitai gendančių produktų, negabaritinių ir pavojingų krovinių.

Mūsų teikiamos krovinių gabenimo sausumos transportu paslaugos:
• Krovinių gabenimas Lietuvoje nuo 1000 kg iki 13 tonų, kauname per galą, per šoną (Kai kuriais atvejais ir per viršų);
• Ekspedijavimas ir transporto paslaugų optimizavimas (sąnaudų mažinimas).

Mūsų tikslas – ne tik uždirbti pinigus, bet ir taupyti klientų laiką, resursus, padėti optimizuoti gamybą ir sandėliavimą bei siūlyti sprendimus, padėsiančius užtikrinti mūsų klientų verslo sėkmę.

Siekiame, kad artimiausiais metais iki 100 procentų krovinių Lietuvoje pervežtume nuosavais sunkvežimiais. O teikiamos paslaugos visada būtų aukščiausios kokybės,  atnaujiname automobilių parką, atsižvelgdami į klientų poreikius. Operatyvų ir saugų krovinių pristatymą garantuoja Transporto paslaugų centro darbuotojų kompetencija bei transporto valdymo sistema LOGIXIS.