Apie mus

UAB „Laimonas ir Broliai“ turi daugiau kaip 20 metų patirtį teikiant muitinės tarpininko, krovinių gabenimo Lietuvoje ir ekspedijavimo paslaugas. Šiuo metu pagrindinė veikla yra dalinių krovinių pervežimas savo transportu Lietuvoje  ir Intrastato ataskaitų pildymas ir pateikimas muitinei. Kas svarbu, papildomai teikiame ekspedijavimo ir Intrastato prievolininkų registravimo (įgaliojimų suteikimo ir atnaujinimo) Muitinės portale paslaugas.

Daugiau apie mūsų paslaugas skaitykite čia.

Atsiuskite užklausimą – kokios paslaugos jums nepavyko gauti kitur, mes išspręsime jūsų problemą. Administruojame Intrastato paslaugų gavėjų paskyras ir jas atnaujiname. Siųsti

 

KODĖL MES?

    • Daugiau nei 20 metų patirtis krovinių gabenimo srityje.
    • Iki 90% krovinių pervežame savo transportu tiesiogiai, be tarpininkų, be perkrovimų. Todėl kroviniai atvyksta greičiau, ženkliai sumažėja krovinių ar pakuočių pažeidimų.
    • Dažniausiai Lietuvoje krovinius pristatome tą pačią darbo dieną. Ilgiausiai – per 24 valandas.
    • Papildomai teikiame krovinių ekspedijavimo, Intrastato ataskaitų pildymo ir pateikimo muitinei paslaugas.

 

Krovinius vežame izoterminiu (apšiltintu) furgonu ir užuolaidiniais/tentiniais sunkvežimiais su hidrauliniais keltuvais ir vežimėliais, kurie skirti padėklams iškrauti ir pervežti kietu ir lygiu grindiniu.

Nevežame greitai gendančių produktų, kuriems reikalingas griežtas temperatūrinis rėžimas ir pavojingų krovinių. Galime rekomenduoti kolegas, kurie atlieka tokias paslaugas.

 

Mūsų tikslas – ne tik uždirbti pinigus, bet ir taupyti klientų laiką, resursus, padėti optimizuoti gamybą, prekybą ir sandėliavimą bei siūlyti sprendimus, padėsiančius užtikrinti mūsų klientų verslo sėkmę.

Siekiame, kad artimiausiais metais iki 100 procentų krovinių Lietuvoje pervežtume nuosavu transportu. O teikiamos paslaugos visada būtų aukščiausios kokybės,  atnaujiname automobilių parką, atsižvelgdami į klientų poreikius. Operatyvų ir saugų krovinių pristatymą garantuoja ilgametė darbuotojų patirtis bei transporto valdymo sistema LOGIXIS.