Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Laimonas ir Broliai“ turi ilgametę patirtį teikiant muitinės tarpininko, krovinių gabenimo Lietuvoje ir ekspedijavimo paslaugas. Šiuo metu pagrindinė veikla yra krovinių pervežimas Lietuvoje, vis didesnę paslaugų dalį sudaro INTRASTATO ataskaitų pildymas ir pateikimas muitinei. Klientams pageidaujant, teikiame kitas transportavimo ir ekspedijavimo paslaugas.

• Atsiuskite užkausimą – kokios pervežimo paslaugos jums nepavyko gauti kitur, mes išspręsime jūsų problemą.

Mūsų privalumai – didžiają daugumą krovinių Lietuvoje gabename tiesiogiai, be tarpininkų, be perkrovimų. Todėl kroviniai atvyksta greičiau, ženkliai sumažėja krovinių ar pakuočių pažeidimų.

Mūsų Transporto paslaugų centro vadybininkų valdomas sunkvežimių parkas, kurį sudaro įvairių dydžių krovininiai automobiliai, leidžia greitai ir patikimai pristatyti ar surinkti krovinius bet kurioje šalies vietoje. Mūsų krovininių automobilių parką sudaro furgonai ir tentiniai sunkvežimiai su hidrauliniais keltuvais. Mažieji krovininiai automobiliai (talpinatys iki 8 euro palečių) bet kuriuo metu pasiruošę išvykti į artimiausius Latvijos ir Lenkijos regionus.

Neužsiimame krovinių gabenimu geležinkeliais, laivais, lėktuvais; Neperkrauname ir nesandėliuojame, nevežame greitai gendančių produktų, negabaritinių ir pavojingų krovinių.

Mūsų teikiamos gabenimo sausumos transportu paslaugos:
• Krovinių gabenimas Lietuvoje nuo 100 kg iki 24 tonų, kauname per galą, per šoną, per viršų;
• Krovinių pervežimas furgonais ir tentiniais automobiliais Baltijos šalyse;
• Ekspedijavimas ir logistikos paslaugų optimizavimas (sąnaudų mažinimas).

Mūsų tikslas – ne tik uždirbti pinigus, bet ir taupyti klientų laiką, resursus, padėti optimizuoti gamybą ir logistiką bei siūlyti sprendimus, padėsiančius užtikrinti mūsų klientų verslo sėkmę.

Siekiame, kad artimiausiais metais iki 100 procentų krovinių Lietuvoje pervežtume nuosavu transportu. O teikiamos paslaugos visada būtų aukščiausios kokybės, nuolatos atnaujiname automobilių parką, keisdami senus sunkvežimius į labiausiai klientų poreikius atitinkančias transporto priemones. Operatyvų ir saugų krovinių pristatymą garantuoja Transporto paslaugų centro darbuotojų kompetencija bei transporto valdymo sistema LOGIXIS.