Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Laimonas ir Broliai“ turi ilgametę patirtį teikiant muitinės tarpininko, krovinių gabenimo Lietuvoje ir ekspedijavimo paslaugas. Šiuo metu pagrindinė veikla yra krovinių, supakuotų ant palečių, pervežimas savo transportu Lietuvoje  ir Intrastato ataskaitų pildymas ir pateikimas muitinei. Klientams pageidaujant, teikiame ekspedijavimo ir registravimo (įgaliojimų suteikimo ir atnaujinimo) Muitinės portale paslaugas.

Atsiuskite užklausimą – kokios krovinių pervežimo arba Intarstato paslaugos jums nepavyko gauti kitur, mes išspręsime jūsų problemą. Administruojame Intrastato paslaugų gavėjų paskyras ir jas atnaujiname.

Mūsų privalumai – daugumą krovinių Lietuvoje gabename savo transportu tiesiogiai, be tarpininkų, be perkrovimų. Todėl kroviniai atvyksta greičiau, ženkliai sumažėja krovinių ar pakuočių pažeidimų.

Daugumą krovinių vežame izoterminiu (apšiltintu) furgonu ir užuolaidiniais/tentiniais sunkvežimiais su hidrauliniais keltuvais ir vežimėliais, kurie skirti padėklams pervežti kietu ir lygiu grindiniu.

Neužsiimame krovinių gabenimu geležinkeliais, laivais, lėktuvais; Neperkrauname ir nesandėliuojame, nevežame greitai gendančių produktų, kuriems reikalingas griežtas temperatūrinis rėžimas, taip pat negabaritinių ir pavojingų krovinių. Galime rekomenduoti kolegas, kurie atlieka tokias paslaugas.

Mūsų teikiamos krovinių gabenimo kelių transportu paslaugos:
• Krovinių gabenimas Lietuvoje nuo 100 kg iki 13 tonų, kauname per galą, per šoną (Kai kuriais atvejais ir per viršų);
• Krovinių ekspedijavimas ir transporto paslaugų optimizavimas (sąnaudų mažinimas).

Mūsų tikslas – ne tik uždirbti pinigus, bet ir taupyti klientų laiką, resursus, padėti optimizuoti gamybą ir sandėliavimą bei siūlyti sprendimus, padėsiančius užtikrinti mūsų klientų verslo sėkmę.

Siekiame, kad artimiausiais metais iki 100 procentų krovinių Lietuvoje pervežtume nuosavu transportu. O teikiamos paslaugos visada būtų aukščiausios kokybės,  atnaujiname automobilių parką, atsižvelgdami į klientų poreikius. Operatyvų ir saugų krovinių pristatymą garantuoja darbuotojų kompetencija bei transporto valdymo sistema LOGIXIS.