Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Laimonas ir Broliai“ turi ilgametę patirtį teikiant muitinės tarpininko, krovinių gabenimo Lietuvoje ir ekspedijavimo paslaugas. Šiuo metu pagrindinė veikla yra krovinių pervežimas savo transportu Lietuvoje, vis didesnę paslaugų dalį sudaro INTRASTATO ataskaitų pildymas ir pateikimas muitinei. Klientams pageidaujant, teikiame kitas transporto ir ekspedijavimo paslaugas.

• Atsiuskite užklausimą – kokios pervežimo paslaugos jums nepavyko gauti kitur, mes išspręsime jūsų problemą.

Mūsų privalumai – daugumą krovinių Lietuvoje gabename savo transportu tiesiogiai, be tarpininkų, be perkrovimų. Todėl kroviniai atvyksta greičiau, ženkliai sumažėja krovinių ar pakuočių pažeidimų.

Mūsų krovininių automobilių parką sudaro izoterminiai furgonai ir užuolaidiniai/tentiniai sunkvežimiai su hidrauliniais keltuvais. Vairuotojai vežiojasi hidraulinius vežimėlius, skirtus padėklams pervežti.

Neužsiimame krovinių gabenimu geležinkeliais, laivais, lėktuvais; Neperkrauname ir nesandėliuojame, nevežame greitai gendančių produktų, negabaritinių ir pavojingų krovinių.

Mūsų teikiamos krovinių gabenimo sausumos transportu paslaugos:
• Krovinių gabenimas Lietuvoje nuo 100 kg iki 13 tonų, kauname per galą, per šoną;
• Ekspedijavimas ir logistikos paslaugų optimizavimas (sąnaudų mažinimas).

Mūsų tikslas – ne tik uždirbti pinigus, bet ir taupyti klientų laiką, resursus, padėti optimizuoti gamybą ir logistiką bei siūlyti sprendimus, padėsiančius užtikrinti mūsų klientų verslo sėkmę.

Siekiame, kad artimiausiais metais iki 100 procentų krovinių Lietuvoje pervežtume nuosavais sunkvežimiais. O teikiamos paslaugos visada būtų aukščiausios kokybės,  atnaujiname automobilių parką, keisdami senus sunkvežimius atsižvelgiame į klientų poreikius. Operatyvų ir saugų krovinių pristatymą garantuoja Transporto paslaugų centro darbuotojų kompetencija bei transporto valdymo sistema LOGIXIS.